Scopias Statistiek

Bijgewerkte onderdelen

Naam Onderdeel Prestatie Plaats Datum Bijgewerkt
Noah Holten (U18-M) 800 meter 1.56.86 min Wageningen 24-09-2021 11-10-2021
Denice Jacobs (VSen) 7-kamp 4436 pnt Best 10-10-2021 11-10-2021
Lina Vercoulen (U18-V) 7-kamp 4357 pnt Best 10-10-2021 11-10-2021
Olav van Vessem (U18-M) Discuswerpen 40.91 m Vught 12-07-2015 09-10-2021
Olav van Vessem (U18-M) Kogelstoten 13.37 m Heerlen 16-05-2015 09-10-2021
Lina Vercoulen (U18-V) Hinkstap (Vsen)) 10.83 m Amersfoort 11-09-2021 08-10-2021
Denice Jacobs (MA) Polsstop (Vsen) 2.50 m Vught 20-01-2019 08-10-2021
Corné Jacobs (M55) Gewichtwerpen (M50) 14.07 m Edam 26-09-2021 28-09-2021
Corné Jacobs (M55) Gewichtwerpen 14.07 m Edam 26-09-2021 28-09-2021
Corné Jacobs (M55) Kogelslingeren 35.63 m Hengelo 17-09-2021 24-09-2021
Margriet Jacobs (V50) Discuswerpen 24.58 m Hengelo 19-09-2021 24-09-2021
Seppe Swinkels (JC) 300 meter Horden 41.71 sec Lisse 18-09-2021 19-09-2021
Seppe Swinkels (JC) 150 meter 17.54 sec Lisse 18-09-2021 19-09-2021
Audrey Jacobs (U18-V) Kogelstoten (3 kg) 14.75 m Amersfoort 11-09-2021 13-09-2021
Sofie Bos (MC) 2000 mS (U18) 9.01.65 min Amersfoort 12-09-2021 13-09-2021
Lina Vercoulen (U18-V) Hinkstap (U20) 10.83 m Amersfoort 11-09-2021 13-09-2021
Lina Vercoulen (U18-V) Hinkstap (U18) 10.83 m Amersfoort 11-09-2021 13-09-2021
Seppe Swinkels (JC) Verspringen 6.20 m Amsterdam 29-08-2021 13-09-2021
Thomas Aerdts (JC) 100 mH 14.76 sec Amsterdam 28-08-2021 28-08-2021
Sofie Bos (MC) 1500 meter Steeple 6.26.38 min Amsterdam 28-08-2021 28-08-2021
Seppe Swinkels (JC) 300 meter 36.82 sec Amsterdam 28-08-2021 28-08-2021
Bente Jacobs (MC) 100 meter (VSen) 12.25 sec Eindhoven 24-07-2021 25-07-2021
Bente Jacobs (MC) 100 meter (U20) 12.25 sec Eindhoven 24-07-2021 25-07-2021
Bente Jacobs (MC) 100 meter (U18) 12.25 sec Eindhoven 24-07-2021 25-07-2021
Noah Holten (U18-M) 1500 meter 4.05.42 min Utrecht 16-07-2021 25-07-2021
Audrey Jacobs (U18-V) Kogelslingeren 71.42 m Bergen op Zoom 10-07-2021 12-07-2021
Seppe Swinkels (JC) 150 meter 17.68 sec Dongen 04-07-2021 07-07-2021
Lynn Behnke (U18-V) 400 meter (VSen) 56.73 sec Dongen 04-07-2021 05-07-2021
Lynn Behnke (U18-V) 400 meter (U20) 56.73 sec Dongen 04-07-2021 05-07-2021
Lynn Behnke (U18-V) 400 meter 56.73 sec Dongen 04-07-2021 05-07-2021
Hermke Hesseling (U18-V) Speerwerpen 31.01 m Dongen 04-07-2021 05-07-2021
Lina Vercoulen (U18-V) Hinkstap (U20) 10.65 m Dongen 04-07-2021 13-09-2021
Lina Vercoulen (U18-V) Hinkstap 10.65 m Dongen 04-07-2021 04-07-2021
Bente Jacobs (MC) 100 meter (U20) 12.59 sec Dongen 04-07-2021 04-07-2021
Bente Jacobs (MC) 100 meter (U18) 12.59 sec Dongen 04-07-2021 04-07-2021
Audrey Jacobs (U18-V) Kogelslingeren (VSen) 61.18 m Breda 25-06-2021 29-06-2021
Audrey Jacobs (U18-V) Kogelslingeren (U20) 61.18 m Breda 25-06-2021 29-06-2021
Noah Holten (U18-M) 800 meter 1.57.90 min Leiden 12-06-2021 26-06-2021
Brent Smetsers (JPC) 1000 m 3.54.49 min Eindhoven 20-06-2021 20-06-2021
Bente Jacobs (MC) 80 meter 10.26 sec Eindhoven 20-06-2021 20-06-2021
Nouk Helmink (MPB) 600 m 2.11.53 sec Eindhoven 20-06-2021 20-06-2021
Seppe Swinkels (JC) Verspringen 6.16 m Someren 19-06-2021 20-06-2021
Seppe Swinkels (JC) 150 m 18.71 sec Den Haag 04-09-2020 20-06-2021
Seppe Swinkels (JD) 80 mH (0.762 m) 12.96 sec Sittard 15-09-2019 20-06-2021
Lynn Behnke (U18-V) 200 meter (VSen) 25.36 sec Amersfoort 13-06-2021 14-06-2021
Lynn Behnke (U18-V) 200 meter (U20) 25.36 sec Amersfoort 13-06-2021 14-06-2021
Lynn Behnke (U18-V) 200 meter 25.36 sec Amersfoort 13-06-2021 14-06-2021
Baanrecords Vrijenbroek toegevoegd en bijgewerkt 26-04-2021
Clubrecords pupillen oude stijl outdoor toegevoegd 26-04-2021
Denice Jacobs (VSen) Polsstokhoogspringen 2.30 m Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Audrey Jacobs (U18-V) Kogelslingeren 68.85 m Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Seppe Swinkels (JC) Verspringen 6.04 m Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Jools van de Klundert (MC) Hinkstap (Vsen) 10.54 m Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Jools van de Klundert (MC) Hinkstap (MA) 10.54 m Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Jools van de Klundert (MC) Hinkstap (MB) 10.54 m Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Bente Jacobs (MC) 4x100 meter (VSen) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Mette Jacobs (MB) 4x100 meter (VSen) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Lina Vercoulen (MB) 4x100 meter (VSen) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Jools van de Klundert (MC) 4x100 meter (VSen) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Bente Jacobs (MC) 4x100 meter (MA) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Mette Jacobs (MB) 4x100 meter (MA) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Lina Vercoulen (MB) 4x100 meter (MA) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Jools van de Klundert (MC) 4x100 meter (MA) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Bente Jacobs (MC) 4x100 meter (MB) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Mette Jacobs (MB) 4x100 meter (MB) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Lina Vercoulen (MB) 4x100 meter (MB) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Jools van de Klundert (MC) 4x100 meter (MB) 52.13 sec Venlo 18-04-2021 26-04-2021
Lynn Behnke (MB) 200 meter (VSen) (i) 26.17 sec Apeldoorn 20-02-2021 18-03-2021
Lynn Behnke (MB) 200 meter (MA) (i) 26.17 sec Apeldoorn 20-02-2021 18-03-2021
Lynn Behnke (MB) 200 meter (i) 26.17 sec Apeldoorn 20-02-2021 18-03-2021
Seppe Swinkels (MC) 300 meter 40.30 sec Barendrecht 20-09-2020 10-10-2020
Lynn Behnke (MC) 150 meter 19.06 sec Barendrecht 20-09-2020 24-09-2020
Lynn Behnke (MC) 300 meter 41.31 sec Barendrecht 20-09-2020 24-09-2020
Pagina met vervallen clubrecords aangemaakt. Zie reglement clubrecords, artikel 5. 21-09-2020
Lijsten van onderdelen bijgewerkt m.b.v. wedstrijdreglement; bijlage 1. Zie reglement clubrecords, artikel 4. 21-09-2020
Lynn Behnke (MC) 400 meter (Vsen) 58.30 sec Amersfoort 13-09-2020 14-09-2020
Lynn Behnke (MC) 400 meter (MA) 58.30 sec Amersfoort 13-09-2020 14-09-2020
Lynn Behnke (MC) 400 meter (MB) 58.30 sec Amersfoort 13-09-2020 14-09-2020
Lynn Behnke (MC) 150 meter 19.23 sec Den Haag 04-09-2020 14-09-2020
Lynn Behnke (MC) 80 meter 10.50 sec Sittard 15-08-2020 14-09-2020
Audrey Jacobs (MB) Kogelstoten 14.26 m Amersfoort 13-09-2020 14-09-2020
Denice Jacobs (MA) 7-kamp (Vsen) 4432 pnt Emmeloord 05.06-09-2020 12-09-2020
Denice Jacobs (MA) 7-kamp 4432 pnt Emmeloord 05.06-09-2020 12-09-2020
Denice Jacobs (MA) 100 mH (Vsen) 15.44 sec Emmeloord 05-09-2020 12-09-2020
Denice Jacobs (MA) 100 mH 15.44 sec Emmeloord 05-09-2020 12-09-2020
Audrey Jacobs (MB) Kogelslingeren 60.30 Roermond 04-09-2020 12-09-2020
Audrey Jacobs (MB) Kogelslingeren (VSen) 54.65 m Utrecht 29-08-2020 30-08-2020
Audrey Jacobs (MB) Kogelslingeren (MA) 54.65 m Utrecht 29-08-2020 30-08-20202
Lina Vercoulen (MB) Hinkstap (VSen) 10.27 m Sittard 15-08-2020 23-08-2020
Lina Vercoulen (MB) Hinkstap (MA) 10.27 m Sittard 15-08-2020 23-08-2020
Lina Vercoulen (MB) Hinkstap 10.27 m Sittard 15-08-2020 23-08-2020
Noah Holten (JB) 800 meter 1.58.80 min Ede 01-08-2020 23-08-2020
Audrey Jacobs (MB) Kogelslingeren (VSen) 47.33 m Vught 18-07-2020 18-07-2020
Audrey Jacobs (MB) Kogelslingeren (MA) 47.33 m Vught 18-07-2020 18-07-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (Vsen) (i) 9.40 sec Apeldoorn 16-02-2020 29-04-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (i) 9.40 sec Apeldoorn 16-02-2020 29-04-2020
Audrey Jacobs (MB) Kogelstoten (i) 13.33 m Apeldoorn 15-02-2020 29-04-2020
Denice Jacobs (MA) 5-kamp (Vsen)(i) 3284 pnt Apeldoorn 09-02-2020 10-02-2020
Denice Jacobs (MA) 5-kamp (i) 3284 pnt Apeldoorn 09-02-2020 10-02-2020
Denice Jacobs (MA) Verspringen (Vsen)(i) 5.05 m Apeldoorn 09-02-2020 10-02-2020
Denice Jacobs (MA) Verspringen (i) 5.05 m Apeldoorn 09-02-2020 10-02-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (Vsen) (i) 9.47 sec Apeldoorn 09-02-2020 10-02-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (i) 9.47 sec Apeldoorn 09-02-2020 10-02-2020
Isis Levels (MC) 800 meter (i) 2.26.75 min Apeldoorn 26-01-2020 10-02-2020
Jools van de Klundert (MC) 60 mH (i) 9.39 sec Apeldoorn 26-01-2020 10-02-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (Vsen) (i) 9.58 sec Sittard 12-01-2020 15-01-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (i) 9.58 sec Sittard 12-01-2020 15-01-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (Vsen) (i) 9.78 sec Düsseldorf 08-12-2019 09-01-2020
Denice Jacobs (MA) 60 mH (i) 9.78 sec Düsseldorf 08-12-2019 09-01-2020
Sofie Bos (MD) 1000 meter (i) 3.27.16 min Apeldoorn 15-12-2019 04-01-2020
Lynn Behnke (MC) 200 meter (MA)(i) 26.90 sec Apeldoorn 15-12-2019 04-01-2020
Lynn Behnke (MC) 200 meter (MB)(i) 26.90 sec Apeldoorn 15-12-2019 04-01-2020
Lina Vercoulen (MC) Hoogspringen (MA) (i) 1.55 m Dortmund 03-02-2019 04-01-2020
Lina Vercoulen (MC) Hoogspringen (MB) (i) 1.55 m Dortmund 03-02-2019 04-01-2020
Lina Vercoulen (MC) Hoogspringen (i) 1.55 m Dortmund 03-02-2019 04-01-2020
Jayden Zanders (JD) Hoogspringen (i) 1.40 m Dortmund 03-02-2019 04-01-2020
Seppe Swinkels (JD) Hoogspringen (i) 1.40 m Dortmund 03-02-2019 04-01-2020
Finn van de klundert (JD) Verspringen (i) 4.90 m Dortmund 03-02-2019 04-01-2019
Thomas Aerdts (JD) 60 meter Horden (i) 10.26 sec Apeldoorn 19-01-2019 04-01-2020
Jools van de Klundert (MD) 60 meter Horden (i) 10.04 sec Apeldoorn 19-01-2019 04-01-2020
Sarah Bacuna (MC) 4x80 meter 41.60 sec Amstelveen 29-09-2019 05-10-2019
Isis Levels (MC) 4x80 meter 41.60 sec Amstelveen 29-09-2019 05-10-2019
Lina Vercoulen (MC) 4x80 meter 41.60 sec Amstelveen 29-09-2019 05-10-2019
Lynn Behnke (MC) 4x80 meter 41.60 sec Amstelveen 29-09-2019 05-10-2019
Thika Rudolph (MA) Werp 5-kamp (Vsen) 2103 pnt Übach Palenberg 03-10-2019 05-10-2019
Thika Rudolph (MA) Gewichtwerpen (Vsen) 10.00 m Übach Palenberg 03-10-2019 05-10-2019
Plaatsing vernieuwde versie reglement clubrecords Scopias Verschillende artikelen bijgewerkt Goedgekeurd door bestuur Scopias in juni 2019 01-09-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren (MB) 59.91 m Amsterdam 25-08-2019 01-09-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren 59.91 m Amsterdam 25-08-2019 01-09-2019
Denice Jacobs (MA) 7-kamp (Vsen) 4298 pnt Amersfoort 24.25-08-2019 01-09-2019
Denice Jacobs (MA) 7-kamp 4298 pnt Amersfoort 24.25-08-2019 01-09-2019
Audrey Jacobs (MC) Discuswerpen (MB) 40.42 m Amsterdam 24-08-2019 01-09-2019
Audrey Jacobs (MC) Discuswerpen 40.42 m Amsterdam 24-08-2019 01-09-2019
Lynn Behnke (MC) 300 meter 42.18 sec Amsterdam 25-08-2019 01-09-2019
Leon Hendrikx (M35) 800 meter 2.02.50 min Helmond 07-05-2019 13-08-2019
Margriet Jacobs (V50) Kogelstoten 9.21 m Roermond 05-07-2019 06-07-2019
Audrey Jacobs (MC) Discuswerpen (MB) 39.94 m Roermond 05-07-2019 06-07-2019
Audrey Jacobs (MC) Discuswerpen 39.94 m Roermond 05-07-2019 06-07-2019
Denice Jacobs (MA) Kogelslingeren (Vsen) 32.50 m Alphen ad Rijn 29-06-2019 05-07-2019
Denice Jacobs (MA) Kogelslingeren 32.50 m Alphen ad Rijn 29-06-2019 05-07-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren (MB) 54.65 m Alphen ad Rijn 28-06-2019 05-07-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren 54.65 m Alphen ad Rijn 28-06-2019 05-07-2019
Luc Krawczyk (JB) 800 meter 2.00.24 min Utrecht 21-06-2019 30-06-2019
Thomas Aerdts (JD) 4 x 80 meter 43.30 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Finn van de Klundert (JD) 4 x 80 meter 43.30 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Cas Rijvers (JD) 4 x 80 meter 43.30 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Seppe Swinkels (JD) 4 x 80 meter 43.30 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Sarah Bacuna (MC) 4 x 80 meter 42.27 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Lynn Behnke (MC) 4 x 80 meter 42.27 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Hermke Hessling (MC) 4 x 80 meter 42.27 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Mette Jacobs (MC) 4 x 80 meter 42.27 sec Someren 22-06-2019 23-06-2019
Audrey Jacobs (MC) Discuswerpen (MB) 39.63 m Duisburg 21-06-2019 23-06-2019
Audrey Jacobs (MC) Discuswerpen 39.63 m Duisburg 21-06-2019 23-06-2019
Denice Jacobs (MA) Kogelslingeren (Vsen) 32.49 m Sittard 15-06-2019 16-06-2019
Denice Jacobs (MA) Kogelslingeren 32.49 m Sittard 15-06-2019 16-06-2019
Jayden Zanders (JD) 600 meter (JC)* 1.38.24 min Venlo 06-06-2019 16-06-2019
Jayden Zanders (JD) 600 meter 1.38.24 min Venlo 06-06-2019 16-06-2019
Finn van de Klundert (JD) Verspringen 5.25 m Venlo 06-06-2019 16-06-2019
Lynn Behnke (MC) 80 meter 10.51 sec Someren 24-03-2019 16-06-2019
Riks Pollen (JC) Discuswerpen 40.67 m Venlo 06-06-2019 07-06-2019
Denice Jacobs (MA) 7-kamp (Vsen) 4137 pnt Amersfoort 01.02-06-2019 07-06-2019
Denice Jacobs (MA) 7-kamp 4137 pnt Amersfoort 01.02-06-2019 07-06-2019
Denice Jacobs (MA) 100 mH (Vsen) 15.58 sec Amersfoort 01-06-2019 07-06-2019
Denice Jacobs (MA) 100 mH 15.58 sec Amersfoort 01-06-2019 07-06-2019
Denice Jacobs (MA) 100 mH (Vsen) 16.15 sec Veldhoven 29-03-2019 07-06-2019
Kaela Peeters (MC) Speerwerpen (MB) 30.67 m Weert 25-05-2019 27-05-2019
Kaela Peeters (MC) Speerwerpen 30.67 m Weert 25-05-2019 27-05-2019
Sarah Bacuna (MC) 4 x 80 meter 42.44 sec Weert 25-05-2019 26-05-2019
Lynn Behnke (MC) 4 x 80 meter 42.44 sec Weert 25-05-2019 26-05-2019
Hermke Hessling (MC) 4 x 80 meter 42.44 sec Weert 25-05-2019 26-05-2019
Mette Jacobs (MC) 4 x 80 meter 42.44 sec Weert 25-05-2019 26-05-2019
Lynn Behnke (MC) 150 meter 19.42 sec Weert 14-05-2019 26-05-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren (MB) 53.91 m Amsterdam 25-05-2019 26-05-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren 53.91 m Amsterdam 25-05-2019 26-05-2019
Riks Pollen (JC) 150 meter 18.87 sec Weert 25-05-2019 26-05-2019
Jayden Zanders (JD) 600 meter (JC)* 1.39.59 min Helmond 22-04-2019 25-04-2019
Jayden Zanders (JD) 600 meter 1.39.59 min Helmond 22-04-2019 25-04-2019
Lynn Behnke (MC) 300 meter 43.54 sec Helmond 22-04-2019 24-04-2019
Lynn Behnke (MC) 150 meter 19.58 sec Helmond 22-04-2019 24-04-2019
Lynn Behnke (MC) 800 meter (i) 2.27.88 min Dortmund 03-02-2019 24-04-2019
Margriet Jacobs (V50) Kogelstoten 9.01 m Vught 22-04-2019 24-04-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren (MB) 52.38 m Vught 22-04-2019 24-04-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelslingeren 52.38 m Vught 22-04-2019 24-04-2019
Thika Rudolph (MA) Kogelslingeren (V) 30.04 m Vught 22-04-2019 24-04-2019
Thika Rudolph (MA) Kogelslingeren 30.04 m Vught 22-04-2019 24-04-2019
Riks Pollen (JC) 150 meter 19.10 sec Helmond 22-04-2019 22-04-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelstoten (MB) 13.30 m Venlo 06-04-2019 21-04-2019
Audrey Jacobs (MC) Kogelstoten 13.30 m Venlo 06-04-2019 21-04-2019
Margriet Jacobs (V50) Discuswerpen 24.38 m Dongen 20-04-2019 21-04-2019
Margriet Jacobs (V50) Kogelstoten 8.51 m Dongen 20-04-2019 21-04-2019
Denice Jacobs (MA) 100 mH 16.15 sec Veldhoven 29-03-2019 01-04-2019
Denice Jacobs (MA) Polshoog 2.50 m Vught 20-01-2019 01-04-2019
Najla Jaber (MC) 800 meter 2.14.35 Hengelo 30-05-1999 01-04-2019

* Dit record zal worden afgevoerd van de recordlijst aangezien het betreffende onderdeel niet langer voorkomt op de lijst met aanbevolen onderdelen van de AU. Zie wedstrijdreglement 2020-2021, bijlage 1 en reglement clubrecords Scopias.